Ljusstakar 1 par ”Liljan” Ystad Metall - Stockholms Auktionsverk
Liljan” ljusstakar - Stockholms Auktionsverk
LJUSSTAKAR, 3 st "Liljan", Ivar Ålenius-Björk, Ystad Metall, mässing, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Swedish Lily/Liljan ljusstakar - Stockholms Auktionsverk
Ljusstakar, Ivar Ålenius Björk (1905-1978), Sverige. "Liljan". Ystad metall. Mässing. Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 9056
LJUSSTAKAR, 1 par " Liljan " Ivar Ålenius Björk, Ystad metall, 1900-tal. Belysning & Lampor - Ljusstakar - Auctionet
Ljusstakar, ett par, vaser/ljusstakar, Liljan, Ystad metall. Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 5409
LJUSSTAKAR, 3 st. "Liljan", Ivar Ålenius Björk för Ystad-Metall, märkta "SWEDEN-LILY". - Bukowskis
Ljusstakar, Ett par, Ivar Ålenius Björk (1905-1978), Sverige. Liljan, mässing, Ystad-Metall, Sverige. Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 6504
Slutpris för Ljusstake "Liljan" Ystad
Ljusstake, Ystad metall, (liljan) Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4561
ystad metall liljan | Barnebys
LJUSSTAKAR, ett par, grönpatinerad brons, Ystad-Metall, "Liljan", Ivar Ålenius Björk. - Bukowskis
IVAR ÅLENIUS-BJÖRK, ljusstakar, ett par, mässing, "Liljan", Ystad Metall. - Bukowskis
Lot-Art | LJUSSTAKAR, ett par, mässing, "Liljan", Ivar Ålenius Björk för Ystad metall, 1900-tal.